W dzisiejszych czasach nasze zdrowie jest skarbem o który trzeba dbać. Statystycznie rzecz biorąc zależy ono w 53% od naszego stylu życia: tego jak jemy, jak śpimy, jak odpoczywamy, czy zapewniamy sobie aktywność fizyczną. Weźmy więc zdrowie w nasze ręce!

O tym że wpływ diety na zdrowie jest naprawdę bardzo duży, wiemy nie od dziś. Naturalne tłoczone na zimno oleje to źródło wielu substancji, skarbnica witamin, minerałów, zdrowych tłuszczy. Bez nich prawidłowe funkcjonowanie organizmu jest niemożliwe. Biologicznie czynne fitozwiązki- odżywiają każdą komórkę Twojego ciała, wspomagają procesy detoksykacji i odnowy oraz przywracają stan równowagi w organizmie.  Z naszymi olejami dbanie o siebie będzie łatwiejsze. Oleje tłoczymy na zimno w małej tłoczni – a ziarno z którego tłoczymy pochodzi z własnej produkcji z naszego gospodarstwa rolnego. To nas wyróżnia spośród wielu ofert na oleje na rynku! Osobiście zajmujemy się produkcją i od małego ziarenka do gotowego produktu. Nie uznajemy konserwantów, ulepszaczy, barwników i innych zbędnych dodatków.

Nasze oleje są w 100% naturalne, nierafinowane i z pierwszego tłoczenia. Tłoczymy w małych partiach, pod zamówienia klientów tak aby produkt był zawsze świeży miał bogaty smak i aromat. Dodatkowo oleje które tego wymagają, zawsze przechowujemy w lodówce i zachęcamy do tego aby nasi klienci również w domu trzymali je w chłodzie. Takim przykładem są oleje z lnu i czarnuszki. Dzięki temu nie jełczeją i  długo zachowują maksimum swoich wartości odżywczych.